SHITUR

ADIDAS ZNSORED HI PREM LEATHER IG0437

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: IG0437 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

ATLETE PER MESHKUJ

PRODHUESI ADIDAS

Pj. e epërme:Lëkurë,Sintetikë Lidhëset:Tekstil Pj.e fundme:Gomë

ORIGJINA VIETNAMI

Informacion shtesë

Zgjedh madhësinë

, , , , , , , , ,