SHITUR

ADIDAS OZELLE H03508

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: H03508 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

 

 

 

  • Patika per meshkuj
  • Brendi Adidas
  • Kodi: H03508
  • Materiali Pj. e epërme:Tekstil,Sintetikë Lidhëset:Tekstil Pj. fundore:Sintetikë
  • Prodhuesi Adidas
  • Origjina VIETNAMI

 

 

 

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , , , ,