SHITUR

ADIDAS OZELLE IG5984

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: IG5984 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

 

 

 

  • Patika per meshkuj
  • Brendi Adidas
  • Kodi: IG5984
  • Materiali Pj. e epërme:Tekstil,Sintetikë Lidhëset:Tekstil Pj. fundore:Sintetikë
  • Prodhuesi Adidas
  • Origjina VIETNAMI

 

 

 

Informacion shtesë

Zgjedh madhësinë

, , , , , , , , ,