SHITUR

ADIDAS ADILETTE AQUA EF1730

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: EF1730 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

MATERIALI Pj. e epërme:Sintetikë Lidhëset:Sintetikë Pj. fundore:Sintetikë
ORIGJINA INDONEZI

Informacion shtesë

Zgjedh madhësinë

, , , , , , , , ,