SHITUR

Tensaur Sport 2.0 CF K GW6451

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: GW6451 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

KODI GW6451

MATERIALI Pjesa e epërme:Sintetikë Lidhëset:Sintetikë Pjesa e fundme:Gomë

PRODHUESI ADIDAS

ORIGJINA VIETNAMI

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , , , , , , , , , , ,