SHITUR

PUMA X-RAY SPEED LITE 384639-25

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: 384639-25 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Patika per meshkuj
Emertimi:Patika Puma

Kodi: 384639-25

Permbajtja:sintetike/gome

Prodhuesi Puma

Origjina:Kina

 

 

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , , ,