SHITUR

PUMA MAYZE SILKY SHINE JR 391068-01

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: 391068-01 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Patika per meshkuj
Emertimi:Patika Puma

Origjina:Vietnam

Permbajtja:tekstil/ gome

Prodhuesi Puma

 

 

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , ,