SHITUR

Nike Court Borough BQ5448-110

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: BQ5448-110 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Atlete per femra

Kodi BQ5448-110

Materiali Lekure pjesa fundore gome

Prodhuesi Nike

Origjina India

 

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , ,