SHITUR

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: HP8962 Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

KODI HP8962

MATERIALI Pjesa e epërme:Sintetikë Lidhëset:Sintetikë Pjesa e fundme:Gomë

PRODHUESI ADIDAS

ORIGJINA INDONEZIA

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , , , , , , , , , , ,