SHITUR

ADIDAS SHOWTHEWAY 2.0 GY6347

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: GY6347 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Patika per meshkuj

Kodi: GY6347

Brendi Adidas

Materiali Pj. e epërme:Tekstil,Sintetikë Lidhëset:Tekstil Pj. fundore:Sintetikë

Prodhuesi Adidas

Origjina Indonezia

Informacion shtesë

Numer

, , , , , , , ,